סיבות להשקיע ברכישת תכשיטי אימוג’י

רכישת תכשיטים הפכה להיות מאוד משמעותית בקרב ילדים ובני נוער. שיפור הופעה היומית בבית הספר כבר מזמן לא מוגדר כהמלצה, ואילו להורים נותר רק לשלם עבור התענוג. תכשיטים לילדים מוסיפים הרבה צבע לחייהם, ומבטיחים לעלות חיוך על פניהם.

תפתיעו אותם במתנה מיוחדת

אז מה יש לנו להציע מעל דפי אתר זה? צמיד שהוא תכשיט בהרכבה אישית הממותג באמצעות דמויות אימוג'י האהובות. את הבחירה תוכלו לבצע בשביל היקרים לכם, ולהעניק להם כחלק מתוך מתנות יום הולדת לילדים. תוכלו גם לשתף אותם ולהרכיב עמם את הצמיד בפעילות חווייתית יוצאת דופן. את ההפתעה הזו הם לא ישכחו לעולם. הייחוד עליו אנו מדברים נמצא במקוריות, והעיצוב נקבע באופן פרטני.

התכשיטים שיאפשרו להם להביע

לכל אחד ואחת יש דמות אימוג'י אהובה, המאפשרת להביע את מה שמרגישים. למעוניינים ניתן לרכוש מגוון חרוזים בגדלים שונים, אותם ניתן להחליף בהתאם למצב רוח. היכולת להביע מבלי לעשות זאת בפועל היא גבוהה, ועדכון הפריטים באמצעות חנות און ליין מתבצע בתדירות גבוהה.

חומרים איכותיים לשמירה לאורך זמן

החומרים מהם עשויים תכשיטי אימוג'י  מאפשרים שימוש לטווח ארוך. מדובר בסגסוגת מתכת המצופה זהב טהור 14K או כסף. סוגר התכשיט נתון אף הוא לבחירה בין לולאה, הברגה או ללא סוגר כלל. אנו מעניקים התחייבות מלאה מפני השחרה, וכמובן אחריות במקרה שלא מתרחש הדבר.

אספקה מהירה ושרות מנצח

שירות הלקוחות שלנו מציע מענה לשאלות בנוגע להזמנה חדשה או קיימת, בדיקת סטטוס, שינויים במוצר שהוזמן ואף החלפה במקרה שלא ממש מרוצים. אנו פועלים בהתאם לחוק הגנת הצרכן ובכפוף תקנון עבור החזרת מוצרים. זמן האספקה באמצעות שליח הוא עד שני ימי עסקים לכל היותר, לרובם המוחלט של הכתובות בישראל. קיימת אפשרות איסוף עצמי מהמרכז הלוגיסטי שלנו, בתיאום מראש בלבד. ניתן להשיג אותנו דרך לשונית צור קשר.

0 Responses

  1. […] בחירת תכשיטים נצליח לעמוד בקו ישר עם קו האפנה העכשווי. דמות אהובה […]

Leave a comment

^