מחפשים מתנות מקוריות? יש לנו פתרון

לרכישה ובניית תכשיטים מקוריים לחצו עכשיו על חנות און ליין

היום בו נולדתם, חגים הנערכים במהלך כל השנה, הצטרפות של תינוק חדש למשפחה ועוד שלל אירועים מרגשים מצריכים חיפוש אחר מתנה מקורית. תחום האפנה מציג חידושים מעת לעת. מבחינת הילדים, מדובר בשילוב מותגים מתוך עולם תוכן מוכר וידוע. מתנות מקוריות הם אלו שיבנו לכם את החוויה, ויספקו לקרובים שלכם פתרון יצירתי שיעלה להם חיוך על הפנים.

מקוריות זה אנחנו

תכשיטים לילדים נרכשים לרוב בחנויות, או בדוכנים בהם הקולקציה תהיה זו שנוצרה בייצור המוני. באמצעות אתר זה, תוכלו לבצע רכישה שתענה על צורך ורצונות אישיים. מקוריות היא שם המשחק ואנו מזמינים כל אחד לעצב את הצמיד שמאפיין אותו. בסיום תכנון הצמיד המערכת תזהה את דמות האימוג'י והעיצוב המועדפים עליכם, ותספק שורה של מוצרים משלימים: עגילים לילדות, שרשראות ואף פרטי לבוש מדליקים.

אתם מוזמנים להפתיע אותם במוצר שכולו מגיע מהלב שלכם. יצירת מוצר ייחודי בוודאי ידליק את הרגשות אצל הכוכבים הצעירים, ויבטיח להוציא אתכם גדולים. עזרו להם להיות אלו שיהוו מודל לחיקוי, במסגרות הלימוד להם שייכים.

מציעים לכם איכות

החומרים מהם עשויים צמידי אימוג'י כוללים את הצמיד עצמו, וכן חרוזים עם או בלי הדמויות. כולם עשויים מסגסוגת אלומיניום מצופה זהב או כסף טהור. האיכות הגבוהה תבטיח כי התכשיטים לא ישחירו או יחלידו במגע עם נוזלים.

אספקה מהירה עד לפתח הבית

על מנת להבטיח כי סל המוצרים שהזמנתם יגיע אליכם כמה שיותר מהר, יצרנו מערך משלוחים מהיר. תוך 2 ימי עסקים לכל היותר נגיע עד לפתח הבית שלכם, ונספק את המוצרים שהזמנתם. הדבר נכון עבור רובם המוחלט של הכתובות.

לשאלות וברורים הקשורים להזמנה חדשה או קיימת פנו דרך לשונית צור קשר.

No Comments Yet.

Leave a comment

^