מתנות מקוריות ליום הולדת

מתנות מקוריות ליום הולדת

בחירת מתנה נעשית משנה לשנה הרבה יותר מורכבת. דור הילדים והנוער שופע באמצעים טכנולוגיים מדליקים, כמו אייפד, טלפון נייד, מחשב וטלוויזיה חכמה, המקנים עבורם עולם תוכן מעניין ומיוחד. עם זאת, המקוריות עצמה נפגעת, ולא תמיד מוצר אנלוגי ישרת נאמנה ויצליח לרגש. אז מה עושים כשרוצים להציע משהו אחר ולהפתיע? משלבים בין שתי הקצוות.

מעבר אפשרי בין עולמות 

דמויות אימוג'י אלו פרצופים המביעים רגשות, שעברו ליטוש והתאמה לעולם הסלולר. בשנים האחרונות אלו תפסו תאוצה רבה בעיקר בתחום אביזרים נלווים. אצלנו באתר תוכלו למצוא צמידי אימוג'י בהרכבה אישית, בהתאם להעדפה של כל ילד, ילדה, נער ונערה.

תכשיטים לילדים חוו קריצה מעולמות תוכן רלוונטיים לתקופה. דמויות אהובות ומוכרות, הועתקו לתוך חפצים מוחשיים. את מה שיש לנו להציע תוכלו להפוך בעצמכם לפריט מקורי ולהציע עבור ילדיכם מתנות מקוריות ליום הולדת. 

פתרון איכותי שיפתיע רבים

את כישורי העיצוב שלכם הם כבר מכירים? דרך חנות און ליין  אותה בנינו עבורכם תוכלו להפתיע אותם מבלי להתאמץ. שלל פתרונות ממתינים עבורכם בלחיצת כפתור. בחרו את האימוג'י המועדף, והוסיפו לו חרוזים מדליקים שימשכו את העין והלב. אנו מבטיחים לכם שאת המתנה הזו הם לא ישכחו לעולם.

איכות היא שם המשחק

צמידים צריכים להיות עמידים לאורך זמן, כנו גם תכשיטים נוספים. מהם החומרים מהם מייצרים את צמידי אימוג'י?  מדובר בסגסוגת אלומיניום מצופה זהב וכסף טהור. הצמידים ומגוון התכשיטים אינם משחירים או מחלידים במגי ישיר עם נוזלים כמו מים, משקאות קלים, בריכה וים. עמידות גבוהה תישמר לאורך זמן רב.

הגיע הזמן לקבל את מה שהוזמן

מתנה מקורית  אותה הזמנתם תוכל להגיע אליכם באמצעות שליח תוך 2 ימי עסקים לכל היותר. אנו מסוגלים להגיע תוך פרק זמן זה למרבית הכתובות בישראל. מידע נוסף, כמו קביעת מועד לאיסוף עצמי ומענה מקצועי לשאלות, תוכלו להשיג אותנו דרך לשונית צור קשר.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

כתיבת תגובה