עוזרים לך להפתיע בימי הולדת

מי לא אוהב מתנות? כנראה שכולם. אז למה לא לעלות מדרגה ולהרכיב אותן באופן אישי? מקוריות היא שם המשחק, שתצביע על מידת השקעה עבור הקרובים אליכם. אם מתחשק לכם לרגש ברמה אחרת, ניתנת עבורכם הזדמנות לעשות זאת באמצעות תכשיטים לילדים.

להוסיף אלמנט של מצב רוח

כולנו קמים בבוקר עם מצב רוח מסוים, שלא תמיד נוח לנו להראות. צמיד אימוג'י מצליח לספק זאת, בזכות דמויות מוכרות ואהובות. לכל אחד יש את מצב הרוח עמו נוהג להסתובב במהלך יום, וודאי שמאפיין אותו.

צמיד אותו תרכיבו באמצעות חנות און ליין ישמש כמתנה מדליקה עבור האהובים שלכם, ויאפשר להם להביע את מה שהם מרגישים מבלי להתאמץ. מעבר למתנה מדליקה ומרגשת, תזכו להערכה רבה מצד ילדיכם או מי שתבחרו להעניק עבורו. הצמידים יכולים לשמש כחלק ממגוון צמידים לילדות, אך גם ילדים ימצאו בו שימוש הולם.

איך מתבצעת הרכישה באתר?

לאחר בחירת הצמיד בצבע הרלוונטי עבורכם, והוספת חרוזים הכוללים דמויות אימוג'י, תאפשר המערכת להוסיף פריטים נוספים כמו עגילים, שרשראות, טבעות ופרטי לבוש תחת אותן דמויות נבחרות. רכישה מרוכזת של מספר פריטים תעניק זכות ליהנות מהם במשלוח מהיר.

שירות מקצועי מוביל

תכשיטים אותם אנו מציעים בהרכבה אישית, ניתן להזמין ולקבל באמצעים דיגיטליים בלבד. קבלת מענה מקצועי טרם הרכישה, במהלכה ולאחריה, תתרחש באמצעות נציגינו במענה אנושי. מענה לשאלות, קבלת סטטוס משלוח וכל דבר אחר אותו תהיו מעוניינים לברר, ניתן לקבל דרך לשונית צור קשר.

את הפריטים שהזמנתם תוכלו לקבל באמצעות שליח עד הבית, תוך 2 ימי עסקים לכל היותר. השליחים שלנו מגיעים בהתאם ללוח זמנים זה, לרוב המוחלט של הכתובות בארץ. ניתן גם לאסוף את הפריטים באופן עצמאי מאחד מהעמדות/סניפים שלנו, בתיאום מראש.

הצטרפו לעוד רבים שכבר רכשו ליקיריהם מתנה מושלמת.

 

No Comments Yet.

Leave a comment

^