מתנה מקורית לילד – לבחור עבורו בטוב ביותר

מתנה מקורית זאת הדרך שלנו להביע ולבדל. קיים קושי רב במציאת פתרונות עבור אירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, חגים ואירועים משמעותיים נוספים, מכיוון שהשוק מפנה לאלו שכולם נוהגים לרכוש. על מנת ליצור משהו ייחודי, משלכם, החלטנו להקים אתר שיאפשר לעצב תכשיטים לילדים  מקוריים, מיוחדים ובעיקר על פי העדפה אישית.

מוצרים איכותיים במחיר שפוי

חלק מהרצון לרכוש מתנה מקורית נעוץ בהשקעה שהמקבל יחוש בעת קבלתה. בעיצוב תכשיט באופן אישי יש הרבה מאוד משמעות למה שמעוניינים להציג. מתנות לילדים יכולות להיות עבור כל יום שאנו מוצאים לנכון, אך לרוב מחפשים את ההזדמנות הנכונה להעניק אותה. בכניסה לתוך חנות און ליין אותה יצרנו, ניתן למצוא הרבה מאוד פתרונות יצירתיים, בזכות דמויות אימוג'י האהובות. מתנות לילד בן 10 מעולם לא נראו טובות יותר.

מהסלולר לשיפור מראה אפנתי

אנו חיים במציאות בה הכל מתנהל באופן דיגיטלי. אפליקציות המאפשרות להתכתב מסייעות רבות לתקשורת בין אדם לחברו, כמו גם למהלך עבודה שותפת. הדמויות המחייכות כבשו לבבות רבים, ביניהם ילדים ובני נוער. תכשיטים מחרוזים ניתן לעצב באופן אישי, וזאת מבלי שיהיה כל צורך לצאת מהבית.

אז מה צריכים בשביל להתחיל?

האמת, כל מי שיש לו מחשב, טאבלט או מכשיר סלולר חכם יוכל לבצע  רכישת תכשיטים באינטרנט במהירות ויעילות. לאחר כניסה לחנות המקוונת, נחשפים לעשרות פריטים בהם דמויות מוכרות, המגיעות אליכם באמצעות חרוזים, תליונים, צמידים, ארנקים, כריות ופריטים נוספים. מהחרוזים ניתן להרכיב תכשיטים מקוריים שיניבו את האפשרות להביע רגשות, ובנוסף לשפר את ההופעה. לאחר הבחירה הלא פשוטה (בכל זאת, יש הרבה מאוד פריטים), וביצוע אישור לתשלום, בוחרים את הדרך לקבלת המוצרים. שליח עד הבית יגיע תוך 2 ימי עסקים לכל היותר, ובנוסף תהיה אפשרות לאיסוף עצמי, ושילוח רגיל באמצעות הדואר.

כדי לברר סטטוס משלוח, קבלת פרטים נוספים וסיוע בכל עת, כנסו כעת ללשונית צור קשר

כתיבת תגובה