המתנה שתשמח כל ילדה

המתנה שתשמח כל ילדה

עולם התוכן של ילדי ישראל מורכב מתכנים שבנות ובנים אוהבים בנפרד. בהיותם קטנים נוהגים הבנים לאהוב תכנים הקשורים לכדורגל, רובוטים, גיבורי על, ואילו בנות יתחברו יותר לפיות, בובות, לבבות ופרחים.

למרות תכנים נפרדים בגילאים צעירים, עולם הסלולר כובש את לבבות כולם. דמויות אימוג'י כוללות הרבה מאוד פרצופים מחייכים, ומאפשרות להביע רגשות מבלי לבצען בפועל. תכשיטים לילדים הם אלו שיעניקו אפשרות לשמח על בסיס עולם תוכן מוכר וידוע. אנו נאפשר לעצב תכשיט מקורי עבור ילדה בת 8, שיצליח לתת לה המון אהבה בימים מיוחדים של השנה.

כל הבעה שתתחשק לכם

עיצוב צמיד או תכשיט דומה יכול להימנות כחלק משלל מתנות יום הולדת לילדים. יום זה מציין את היום בו נולדה הנסיכה שלכם, והענקה של פריט ייחודי יאפשר לה להעביר אותו בנעימים. אז מה ההבעה שהיא תרצה להביע ביום המיוחד של השנה? האם היא נוהגת לחייך, להתפוצץ מצחוק גם על שטויות, להשתגע, לנשק או אולי להיות אדישה? אנחנו אומרים לרכוש כמה חרוזים ולשלב בצמיד בהתאם לתחושה.

הזמנה מהירה ופשוטה

צמידים ותכשיטים נוספים אותם יש לנו להציע נוצרו באיכות גבוהה, שתישמר לאורך זמן. סגסוגת מתכת בציפוי זהב טהור או כסף יבטיחו עמידות בפני שחרה תחת נוזלים. אנו נהיה אחראים לכך ונעניק פתרון למקרה והדבר לא יתממש. שימו לב כי האקלים החם בישראל עלות לגרום לדהייה של הצבע, ולכן תופעה זו תקינה.

את ההזמנה מבצעים בכניסה ללשונית חנות און ליין  בה תחשפו למגוון אפשרויות רב. אנשי השירות שלנו ילוו אתכם בכל צעד, ויאפשרו לכם לקבל את הפריטים שהוזמנו במהירות. איסוף עצמי, משלוח בדואר ושליחות עד הבית תוך 2 ימי עסקים, אלו האפשרויות שעומדות בפניכם. לפרטים נוספים פנו אלינו דרך לשונית צור קשר.

 

 

כתיבת תגובה