למה כדאי לרכוש תכשיטים באתר אימוג’י?

לענוד תכשיטים זה כייף גדול, אפילו מאוד וניתן לשייך אותה לילדים וילדות גם יחד. עגילים באוזניים כבר מזמן לא נחלתם של נשים בלבד, כמו גם צמידים וטבעות. למרות זאת, תכשיטים לילדות ייבחרו באופן מיוחד,  בשביל לענות על צורך ייחודי שלהן. צמידים המכילים דמויות בשילוב לבבות, צבעים עדינים ואפשרויות נוספות.

למה להתפשר על איכות התכשיט, שבאפשרותכם למצות את התקציב וליהנות מתכשיט שישמר לאורך זמן. אנחנו מציעים לכל ילד וילדה ליהנות מכל מה שמעניין אותם. בזכות דמויות אימוג'י שיורכבו כחרוזים על צמידים לילדות. באמצעות החנות אצלנו באתר, ניתן יהיה להכיר ולדעת באופן מלא אודות כלל האפשרויות לבחירת תכשיט מועדף. החנות מתעדכנת בתדירות גבוהה, ולכן תוכלו להרכיב בכל פעם תכשיט מקורי אחר.

למה כדאי לרכוש תכשיטים אצלנו?

בזכות האיכות הגבוהה אותה יש לנו להציע עבורכם, נוכל לספק מענה הולם הנשמר לאורך זמן. החומרים מהם עשויים תכשיטי אימוג'י  כוללים סגסוגת מתכת מצופה זהב טהור 14K וכסף. כתוצאה משימוש בהרכב חומרים זה, התכשיט אותו תקבלו לא יסבול מהשחרה או ייחלד בצורה כלשהי. למעוניינים להפתיע מובטח משלוח מהיר, שירות מוביל והמון שבחים מצד הסובבים, הם אלו שיובילו לרכישה חוזרת באתר.

שינוי תפיסה בעולם התכשיטים

עולם הילדים מושפע כיום רבות מתחום הסוללר. כך גם התוכן אותו מציעים כפריטים נלווים. דמויות אימוג'י שהנם פרצופים המשמשים להבעה, נוצרו מתוך עולם הצ'אטים הווירטואלי כמו וואטס אפ ופייסבוק. עד מהרה דמויות אלו מהוות חלק בלתי נפרד מקוד הלבוש, וחולצות, כובעים ואפילו עטים מעוטרים על ידי הדמויות האהובות. אנו לקחנו את הכל צעד אחד קדימה ויצרנו עולם שלם הכולל חרוזים בציפוי זהב וכסף.

חרוז אימוג'י מאוהב בציפוי זהב

קוד הלבוש של ימנו כולל לא רק פרטי לבוש כמו חולצה, מכנס ונעליים. במלתחה הפרטית ישנו מקום נוסף, המיועד לאביזרים נלווים. מגיל צעיר נחשפים למה שישלים את ההופעה ביום יום ובאירועים מיוחדים. תכשיטים לילדים כוללים לרוב זיקה לעולם תוכן ייחודי, אך יש שיעדיפו ליהנות מהם בצורה נקייה.

רכישת תכשיטים ממותג emoji יחבר את העולם הווירטואלי לאמיתי, ויסייע רבות בשיפור המראה. ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על מותג התכשיטים שלנו, שכבש את העולם והגיע לאחרונה לישראל.

חוויית קנייה מתקדמת

אתר צמידי emoji מספק חוויית קניה שונה מכל מה שהכרתם. הרכבה של מוצר ייחודי בהתאם להעדפה אישית, שילוב פריטים נלווים לצמידים מקוריים ובקרוב גם פרטי לבוש תואמים. הרכישה באתר היא הרבה יותר מעוד יציאה לשופינג, היא הנאה בפני עצמה.

מגוון אביזרים שמתחדש לעתים קרובות

מעל דפי האתר תוכלו למצוא את מגוון המוצרים אותם יש לנו להציע. המגוון מתחדש מדי שבוע ומומלץ לעקוב אחרינו באמצעות חנון און ליין. צמידים לילדות זאת המומחיות שלנו ועליהם הוספנו גם עגילים, שרשראות ופריטים נוספים.

שרות לקוחות מוביל 

רכשתם צמיד אימוג'י? עכשיו הגיע רגע האמת שלנו. שירות לקוחות במענה מהיר הפעיל לאורך כל שעות היממה. לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר הודעה ונציג מקצועי יחזור למחרת. את הפרטים המלאים תוכלו לקבל בלשונית צור קשר.

אספקה מהירה

לרשותכם שירות שליחים מהיר, שיספק את ההזמנה תוך 2 ימי עסקים בלבד.

אנו מזמינים כל אחד להתנסות במוצר, ששדרג את המראה של ילדים בכל העולם. כניסת המוצר לישראל מביאה חדשנות רבה, בייחוד בעובדה שניתן ליצור צמידים ייחודיים. מאז כניסת האימוג'י לעולם, אימצו ילדים ובני נוער רבים את אלו החביבים עליהם, שלמעשה מהווים חלק בלתי נפרד ממה שמעוניינים להציג לעולם. הזמינו כבר עכשיו את המוצר שמתאים עבור מתנת יום הולדת לילדים.

 

0 Responses

  1. […] להביע, כל מי שיביט בכם יוכל להבין מה אתם מרגישים. צמידים לילדות ניתנים להרכבה באופן אישי מתוך שלל אפשרויות, הנמצאות […]
  2. […] לשדר זאת לעולם? מהיום כבר לא צריך להתאמץ להביע רגשות. צמידים לילדות מאפשרים לספק מענה הולם לדרישה זו, לרבות היכולת לעצב […]
  3. […] לשדר זאת לעולם? מהיום כבר לא צריך להתאמץ להביע רגשות. צמידים לילדות מאפשרים לספק מענה הולם לדרישה זו, לרבות היכולת לעצב […]

Leave a comment

^