חרוזים לתכשיטים בהתאמה אישית

הרכבת תכשיטים באופן אישי, נעשית במטרה ליצור מוצר מקורי ויוצא דופן. התכשיט אותו יצרנו יוכל להיות מתנת יום הולדת לילדים, ואף חלק מפעילות יצירתית שמטרתה לספק איכות עם הקרובים אלינו.  חרוזים לתכשיטים נועדו ליצור עניין בהליך ההרכבה, ובתוצאה הסופית.

להתאים כל חרוז לצמיד

ישנן דרכים שונות להתאים את החרוז לצמיד. אצלנו תמצאו את דמויות אימוג'י האהובות, שיעניקו את הפתרון המושלם עבורכם. הילד שלכם יבחר את הדמות המועדפת עליו, ואמצעותה יוכל לתאר רגשות ללא כל שימוש במילים. תכשיטים לילדים ניתן ליצור אצלנו בדרך מקורית, שתתווסף לשלל פעילויות חווייתיות אותם מקיימים עם הילדים.

החומרים מהם עשויה אהבה

תכשיטים אותם נציע עבורכם באמצעות חנות און ליין באתר, יהוו עבורכם את כל מה שתזדקקו על מנת לשפר הופעה. כל חרוז אותו נציע עבורכם, נוצר מחומר איכותי הקרוי סגסוגת מתכת ומצופה זהב טהור 14K. התוצאה היא מוצר איכותי מאוד, הנשמר לאורך זמן ואינו משחיר או מתכלה בקלות תחת מים זורמים או נוזלים נוספים.

הזמנה פשוטה ומהירה

את התכשיט שלכם תוכלו להרכיב דרך האתר, ובנוסף לצמידים תוכלו למצוא גם שרשראות, עגילים, טבעות ופרטי לבוש מגוונים. הדמות אותה בחרתם תלווה אתכם בכל מקום אליו תפנו, ותאפשר לקבל סט שלם של פריטים במיתוגה.

לאחר מלאכת הרכבה, הכוללת שיוך חרוזים נבחרים לצמיד בצבע נבחר, תתבקשו לאשר את הבחירה בלחיצת כפתור. לאחר האישור תיגשו לעמדת התשלום, ולאחריו תוכלו לבחור האם לאסוף את הפריטים באופן עצמאי, או לקבלם באמצעות שליח.

שליחות דרכנו מתבצעת תוך 2 ימי עסקים לכל היותר, לרובם המוחלט של הכתובות בארץ. אנו מאמינים כי מי שהזמין מאיתנו תכשיט, ודאי ירצה לקבלו בהקדם האפשרי ואילו ילדים מתקשים לדחות סיפוקים. בכל מקרה, תוכלו ליצור עמנו קשר דרך לשונית צור קשר, ולקבל מענה מקצועי לכל שאלה, ברור סטטוס הזמנה וכל מה שתרצו לדעת.

No Comments Yet.

Leave a comment

^